دانلود(کتاب قدرت انظباط شخصی (بهانه تراشی ممنوع) اثر برایان تریسی)

برایان تریسی,بهانه تراشی ممنوع,قدرت انظباط شخصی,برایان تریسی قدرت انظباط شخصی,کتاب قدرت انظباط نوشته تریسیکتاب قدرت انظباط شخصی (بهانه تراشی ممنوع) اثر برایان تریسی|50679666|alk35017350|
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان کتاب قدرت انظباط شخصی (بهانه تراشی ممنوع) اثر برایان تریسی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

نام کتاب:


حجم کتاب: 3.5 مگابایت


تعداد صفحات: 302


فرمت کتاب: pdf


نویسنده: برایان تریسی


مترجم: لیلا رضیئی


زبان: فارسی
توضیحات:کتاب بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط، اثر برایان تریسی، اولین قاعده و قانون موفقیت را بسیار ساده و روان معرفی می‌کند. نظم و ترتیب شخصى، کلید زندگى عالى است و بدون آن هیچ موفقیت ادامه‌دارى امکان‌پذیر نیست.چرا بعضی‌ها از دیگران موفق‌ترند؟ چرا بعضی‌ها درآمد بیشترى کسب مى‌کنند، زندگى شادمان‌ترى دارند و در مقایسه با اکثریت مردم به موفقیت‌هاى بسیار بیشترى مى‌رسند؟ رمز و راز موفقیت کدام است؟ اغلب همایش‌هاى خود را با تمرین کوچکى شروع مى‌کنم. از حاضران در جلسه مى‌پرسم: «چند نفر از شما مى‌خواهید درآمدتان را به دو برابر افزایش دهید؟» تقریبا همه لبخندى مى‌زنند و دستشان را بالا مى‌برند. بعد مى‌پرسم: «چند نفر شما مى‌خواهید از وزن بدن خود بکاهید؟ بدهی‌هایتان را بپردازید و خلاص شوید؟ چند نفر مى‌خواهید به استقلال مالى برسید؟»کتاب بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط (No excuses! the power of self-discipline)، براى بلندپروازها و زنان و مردان مصممى نگارش یافته که مى‌خواهند به آنچه در زندگى امکان‌پذیر است دست یابند. این کتاب براى کسانى نوشته شده که تشنه دانستن مطالب بیشتر هستند، خواهان داشتن پول و مال و منال بیشتر هستند و مى‌خواهند شرایط خود را بهتر از آنچه در گذشته بوده کنند.به گفته برایان تریسی (Brain tracy) براى اینکه به موفقیت‌هاى شایان ذکر دست پیدا کنید، باید حال و روزتان با گذشته تغییر کند. مهم این نیست که مال و منال بیشترى بیندوزید، مهم این است که در مقایسه با متوسط مردم از کیفیت مطلوب‌ترى برخوردار گردید. ایجاد نظم و ترتیب شخصى کیفیتى است که دستیابى به هر چیزى را امکان‌پذیر مى‌سازد. کتاب بهانه ممنوع راهنمایى است قدم به قدم تا شما را به شخصیت مهمى که خواهان آن هستید تبدیل کند.